Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Kagrra

Go down 
5 posters
AuthorMessage
hoshii
Admin
hoshii


Female
Pranešimų skaičius : 258
Reputation : 0
Points : 68
Registration date : 2008-11-17

Kagrra Empty
PostSubject: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 8:50 pm

Kagrra 755
BIOGRAFIJA
1998 metais trys muzikantai, Isshi, Izumi ir Nao (vokalas, būgnai ir bosinė gitara), nusprendė sukurti grupę. Kad įgyvendinti savo sumanymą jiems reikėjo dar vieno gitaristo. Pakabinę skelbimą vietinėje muzikos prekių parduotuvėje jie sulaukė nemažai atsiliepimų ir iš visų kandidatų išsirinko du - Akiya ir Shin, taip 1998 metų spalio mėnesį suformuodami grupę CROW. Grupė pasirašė sutartį su Key Party įrašų kompanija ir suformavo grupių duetą su Lar~mia. Šios dvi grupės dažnai buvo vadinamos kuroi tori (juodas paukštis – CROW) ir shiroi tori (baltas paukštis – Lar~Mia).

2000 metais grupė perėjo į PS Company įrašų kompaniją ir pasikeitė pavadinimą į Kagrra .Birželio mėnesį grupė pirmąkart pasirodė pasivadinusi nauju pavadinimu ir išleido demo juostą. Pirmasis mini-albumas Nue buvo išleistas gruodį ir greitai išpirktas. Kovo mėnesį parduotuvėse atsiranda antrasis albumo tiražas.

2001 metų kovo 3 diena buvo didelis lūžis Kagrra istorijoje. Tą dieną grupė pirmąkart viena pasirodė Shibuya’oje, išleido antrąjį mini-albumą Sakura ir atidarė oficialų fanų klubą auga.
2001 metais grupė išleido keturis singlus, po vieną kiekvienam metų laikui. Rugsėjo mėnesį kartu su Kagerou ir Due‘le Quartz jie koncertavo Honkonge. Spalio 3 dieną parduotuvėse pasirodė trečiasis mini-albumas Iodori.

Pirmasis gyvo koncerto įrašas Fuunroku VHS formatu pasirodė 2002 metų kovo 6 dieną ir po mėnesio grupė išleido pirmąjį maxi-singlą Yume Izuru Chi. Tais pačiais metais grupė dar išleido du maxi-singlus, mini-albumą ir pirmąjį normalų albumą, pavadintą Gozen.

Tęsdama aktyvią veiklą 2003 metais grupė išleido du singlus, mini-albumą ir pirmąjį DVD. Gruodžio mėnesį Kagrra paskutinįkart koncertavo kaip indie grupė ir 2004 metų sausio 1 dieną oficialiai tapo jau pripažinta ir debiutavusia grupe. Kagrra tapo Kagrra, ir pasirodė pirmasis jau debiutavusios grupės singlas Urei, o kovo mėnesį ir pirmasis toks albumas, pavadinimu Miyako.

Išleidę grupės DVD su „gyvu“ pasirodymu ,kuris buvo grupei dar esant indie grupe, taip pat vieną DVD liepos mėnesį, grupės nariai fanus nustebino žinia, apie rudenį išleidžiamą dar vieną DVD. Metus Kagrra, užbaigė koncertuodami su PS Company įrašų kompanijos kitomis globojamomis grupėmis Peace & Smile Carnival ture.

2006 metai buvo tarsi gaivaus oro gurkšnis visoms visual kei stiliaus grupėms, padidėjo susidomėjimas šiuo stiliumi, taip pat padaugėjo grupių, kurių dainas naudojo anime kūrėjai. Kagrra‘os daina Chikai no Tsuki buvo panaudota TV seriale Kinnikuman II Yo Ultimate Muscle 2. Tų metų vasarą grupė surengė dar vieną koncertinį turą, prieš pasibaigiant metams jie dar spėjo išleisti vieną DVD, singlą ir fotoalbumą.

2007 metus Kagrra, pradėjo išleisdama naują albumą Shizuku. Taip pat grupė pirmąkart surengs pasirodymą JAV, o gegužės mėnesį jie turėtų groti J-Rock Revolution festivalyje Los Andžele.
Back to top Go down
https://psband.forumlt.com
WataRyuu
Moderatorė4Miyavi
WataRyuu


Female
Pranešimų skaičius : 82
Reputation : 3
Points : 59
Registration date : 2008-11-20

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 5:14 pm

Kai klausausi Kagrra dainų, jaučiuosi kaip rojuje.
Tokios nuostabios dainos, tokie gražūs PV. Grupė be trūkumų.
Kagrra- lobis. loveoops
Back to top Go down
http://www.j-music.crazyfruits,net
Hazuki-chan

Hazuki-chan


Female
Pranešimų skaičius : 33
Reputation : 2
Points : 21
Registration date : 2008-12-07

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 1:16 pm

Man ju muzka irgi labai patinka tired
Tik ju isvaizda kaip jie atrode anksciau
man labiau patiko nei kaip jie atrodo dabar
Back to top Go down
hoshii
Admin
hoshii


Female
Pranešimų skaičius : 258
Reputation : 0
Points : 68
Registration date : 2008-11-17

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 9:56 pm

pritariu jums..ju muzika tikrai nuostabiai grazhi... liebe ....
Quote :
Tik ju isvaizda kaip jie atrode anksciau
man labiau patiko nei kaip jie atrodo dabar
tiesa pasakius man taip pat ...
na jie tada atrode paslaptingiau....
ir taip awesome.... loveoops ...
Back to top Go down
https://psband.forumlt.com
WataRyuu
Moderatorė4Miyavi
WataRyuu


Female
Pranešimų skaičius : 82
Reputation : 3
Points : 59
Registration date : 2008-11-20

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeThu Mar 12, 2009 4:18 pm

Man jų dabartinė išvaizda jau tokia graži... liebe
Back to top Go down
http://www.j-music.crazyfruits,net
Hazuki-chan

Hazuki-chan


Female
Pranešimų skaičius : 33
Reputation : 2
Points : 21
Registration date : 2008-12-07

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 10:55 pm

Man senoji vistiek gražesnė liežuvis
Back to top Go down
Luna

Luna


Female
Pranešimų skaičius : 19
Reputation : 0
Points : 21
Registration date : 2009-05-04

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeMon May 04, 2009 9:41 pm

Gera grupė. *Galingai ir išsamiai čia*
Na ok. Man patinka jų muzika, bet klausausi retokai. O dėl išvaizdos, tai manau, kad ir dabar, ir tada jie atrodė ir atrodo gerai.
Back to top Go down
feverita*

feverita*


Female
Pranešimų skaičius : 127
Reputation : 0
Points : 129
Registration date : 2009-07-04

Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitimeSat Jul 04, 2009 7:50 pm

Aš dievinų jų dainą "utakata".
Nuostabūs jie. ;33
Back to top Go down
http://www.kanon.blogas.lt
Sponsored content





Kagrra Empty
PostSubject: Re: Kagrra   Kagrra Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kagrra
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kagrra

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BIOGRAFIJOS :: Biografijos-
Jump to: